Ostatní aktivity

logo_quo_pocitaceQuo počítače
Křižíkova 2158
256 01 Benešov
Tel.: +420 313 121 262
www.quo-pocitace.cz

Partner pro malé firmy a živnostníky při správě IT vybavení a infrastruktury. Prodej výpočetní techniky, příslušenství, stolních počítačů a notebooků různých značek firmám i individuálním klientům. Velmi osobní přístup a poradenství. Návrhy a realizace počítačových sítí, instalace serverů, zabezpečení sítí, automatizované zálohování dat. Denně aktualizovaný elektronický obchod shop.quo-pocitace.cz. Regionální prodejce značky DELL – špičková technika za dostupnou cenu s nadstandardním servisem.

„Mnoho let kompletně zajišťujeme veškerou IT a komunikační infrastrukturu společnosti Quo s.r.o. Propojili jsme bezpečně firemní pobočky, využíváme a spravujeme bezpečnostní a komunikační řešení Kerio. Kdekoliv synchronizujeme elektronickou poštu a kalendáře s mobilními telefony. Zaměstnanci mohou on-line pracovat s firemními daty z domova nebo terénu. Zajišťujeme mnoho dalších užitečných technologických služeb pro společnost. Zároveň však dbáme i na ekonomiku provozu. Naše zkušenosti a prověřená řešení nabídneme rádi i vám.“


FUSION-Film ČRlogo fusion blue
Křižíkova 2158
256 01 Benešov
Tel.: +420 313 121 210
http://www.fusion-film.cz

Značka FUSION spojuje získané zkušenosti na trhu okenních folií a nejlepší kvalitu.
Druhy fólií:
Bezpečnostní a ochranné - ochrana života, zdraví a majetku, uznáváno pojišťovnami. Protisluneční - zabraňují přehřívání interiéru, odrážejí sluneční záření.
Tepelně-izolační - snižují tepelné ztráty okny.
Automobilové s bezpečnostním a protislunečním účinkem, ATEST 8 SD 3525.
Privátní a speciální - zajišťující zneprůhlednění skla, zvyšují soukromí.


logo_dzDopravní značení
Křižíkova 2158
256 01 Benešov
Tel.: +420 313 121 222
www.quo-dopravni-znaceni.cz

Prodej a instalace dopravního značení. Půjčovna přenosného dopravního značení a zařízení včetně pravidelné údržby. Návrh a dodávka realizace městských informačních systémů. Výstavba značení cykloturistických tras. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001.


Quo výzkumy Quo_vzkumy_logo
Křižíkova 2158                                                  
256 01 Benešov
Tel.: +420 313 121 222                                                    

www.quovyzkumy.cz

Pokrýváme oba hlavní směry výzkumu. Provádíme výzkumy kvalitativní (jdou do hloubky a snaží se pochopit „proč“) i kvantitativní (vyhodnocují se statisticky z předdefinovaných možností, které odpovídají na otázku „kolik“). Používaná metodologie vychází z nejnovějších a nejúčinnějších známých metod a postupů, které zajišťují klientům nejkomplexnější soubory dat z dané oblasti a pro daný průzkumný záměr. Společnost QUO - divize VÝZKUM, dodržuje mezinárodní kodex výzkumu trhu a sociálního výzkumu ICC/ESOMAR, který udává standardy chování při prováděném průzkumu.

 

 

 

 

e-shop, katalog

IKONY WEB 2015 2

IKONY WEB 2015 1

 IKONY WEB 2015 3

Referenční zakázky